Budete slavit?
Každý rok má někdo narozeniny, někdo se zasnoubí a nebo se slaví už jen to, že se sjela početná rodina a všichni se po delším čase zase vidí. I to je důvod k oslavě. Strávit příjemné chvíle pohromadě je vhodné doplnit o dobré jídlo a pití, protože bez pohoštění to nebude ono. Dejte si něco dobrého, a pobavte se u dobrého jídla a pití. Cateringová služba vám může připravit jídlo, na které jen tak nezapomenete. V nabídce máme moderní pokrmy, které se hodí na jakoukoliv příležitost. Pochutnat si můžete na tradičních jídlech v moderním kabátku, ale i na rautech nebo obložených mísách.

finger food

Klienti po nás často vyžadují přípravu kompletního svatebního nebo jiného slavnostního menu, které obsahuje několik chodů podle požadavků. Dokážeme tradiční jídla připravit tak, že budou nejen skvěle chutnat, ale i skvěle vypadat. I tradiční jídla jako je svíčková mohou vypadat moderně. Kromě klasické kuchyně v moderním pojetí můžete ochutnat třeba sushi nebo finger food. Připravíme vám cokoliv.

sushi jídlo

Proč využít catering?
Příprava pohoštění pro všechny vaše hosty může zabrat spoustu času. Proto je lepší si nechat pokrmy připravit. Nemusíte chodit na nákupy ani trávit hodiny a hodiny v kuchyni. Navíc, většina organizátorů rodinných oslav nebo svateb chtějí mít pohoštění jako překvapení pro všechny zúčastněné, což by se vám realizovalo těžko, kdybyste trávili čas v kuchyni. Nechat si jídlo připravit je jednodušší a můžete využít volný čas k přípravě dalších položek.

Ať už připravujete oslavu nebo třeba zásnubní večírek, nezapomínejte ani na přípravu programu, který by měl všechny hosty zabavit. Ideální jsou společenské hry nebo třeba kouzelnické vystoupení. Kromě programu a jídla si připravte i zábavu pro děti, a také nápoje. Dbejte na to, aby si každý mohl vybrat na co má zrovna chuť – podávejte alkohol i nealko.