Myslím si, že když už se blíží léto, tak každý zahrádkář chce mít tu nejkrásnější zahradu a také krásný trávník. Já si vzpomínám, když jsem si vyráběla svou předzahrádku, tak jsem měla vlastní sny a plány. Vždycky jsem chtěla mít to, že budu mít opravdu krásnou zahrádku. Není sice moc veliká, má jenom asi patnáct metrů čtverečních, ale ráda si tam odpočívám. Koupila jsem si tam malý zahradní nábytek a také velice příjemné relaxační lehátko, takže mě těší, že si tam můžu trávit svůj volný čas. Jenomže jsem si tam opravdu koupila špatnou trávu. Mám špatné travní semeno, protože je to taková velice tmavá a silná tráva, která vypadá opravdu velice nevzhledně.

Krásná tráva sluší všem.

Takže jsem potom také přemýšlela, co jsem udělala špatně a jak tento problém bohu napravit. Odborníci z webové stránky seceni-mulcovani.cz mi doporučovali mulčování trávy. Abych pravdu řekla, vůbec jsem netušila, že existuje nějaké mulčování trávy, takže mě potěšil fakt, že mulčovat trávu prý můžou také sama. Potom mi ale ta firma řekla, že nejlepší bude, když si objednám někoho, kdo s tím má již nějaké zkušenosti. Protože mají speciální přístroje na mulčování trávy a také speciální postupy, které jsou efektivní. Navíc oni mi sami řekli, že mulčování trávy probíhá tak, že to traktůrkem posekají.

Trávník mám ráda upravený.

Tráva se rozmělní na úplně malinké kousíčky, kde je potom tráva vlastně takové přírodní mulčování trávy, přírodní hnojivo. Nikdy jsem o tom neslyšela, ale opravdu nejsem proti, aby tohle tato firma zkusila na mé předzahrádce, Mám malinkou předzahrádku, takže si myslím, že s tím vůbec nic nezkazím, spíše jenom získám. Pokud i vy chcete mulčování trávy a nevíte si rady, tak se obraťte na webové stránky, kde je opravdu tou informací a tipů, jak udržovat krásný trávník a také na to, jak neudělat se zahradou žádnou vážnou chybu. Věřte mi, že mulčování trávy vaší zahradě a trávníku jenom prospěje.