Stavba domu rozhodně nepatří mezi to nejjednodušší, co vás v životě potká. Pokud e rozhodnete stavět svépomocí, čeká vás spousta práce a pro vztah je to těžká zkouška. Nejeden pro se kvůli neshodám v průběhu stavby rozešel. Ač se to může zdát úsměvné, nejspíš může partnerce vadit že pořád jen dřete a doma jste málokdy. A pak začnou hádky ohledně typu domu, barvy střechy, fasády i oken, nakonec se budete hádat skrz peníze, kterých na stavbě rozhodně není nikdy dost, a nakonec můžete řešit hádky kvůli vybavení nebo celkovému výsledku. Stavba svépomocí opravdu není pro každého, protože to málokdo ustojí.

Pokud celkem spěcháme na stěhování a nemáte čas ani energii běhat po stavbě, můžete si nechat dům postavit. Ideální je stavba domu na klíč, protože si jen vyberete z projektů které daná firma nabízí, a pak se můžete těšit na výsledek.

nový bungalov

My vám nabízíme stavbu domu od základové desky až po fasádu. Dodáváme kompletní domy, které jsou připravené ke stěhování. Klíče můžete držet už za pár týdnů až měsíců, záleží na tom, zda si vyberete zděný dům a nebo dřevostavbu. Byla by škoda si nevybrat z našich projektů, které jen čekají na to, až si je prohlédnete. To můžete udělat online, protože všechny projekty včetně dispozice a fotografií hotových staveb.

stavba domu

Vybrat si můžete třeba menší patrový domek a nebo přízemní bungalov. Jde o to jak velký máte pozemek. Pokud vás limitují jeho rozměry, bude pro vás lepší něco menšího třeba právě na patro. Velkou výhodou u nás je to, že normálně zveme klienty, aby si chodili sami průběh stavby kontrolovat, což mnoho z nich oceňuje zejména proto, že budou vědět kdy si přesně nechat vyrobit kuchyňskou linku, která jako jediná v našich domech chybí. S domy od nás rozhodně nikdy nešlápnete vedle. Potvrdí vám to mnoho našich spokojených klientů, kteří už bydlí v moderní novostavbě.