Sport je u mě číslo jedna, sportování mě baví. Jsem vážně opravdu hodně sportovně založená, a to hlavně na cyklistiku anebo na plavání. Plavání je zase výhodné v tom, že vlastně nepotřebujete téměř žádné sportovní vybavení a oblečení. Tady vám stačí kvalitní plavky anebo bikiny. Já mám doma nakoupené právě kvalitní sportovní a plavecké plavky a potom také bikiny. Bikiny nosím právě na pláž, abych ukázala, jak pěkně vysportované mám tělo. Ano, mohu se jím pochlubit, protože také za tím stojí opravdu spoustu dřiny a také odříkání. Ale jednoduše mě to baví a můžu se předvádět.

Mám ráda růžové legíny.

Někdy mě to baví, ale na cyklistiku zase potřebují úplně jiné sportovní oblečení. Třeba legíny anebo nějaké cyklistické kalhoty. Nebbia legíny se mi zalíbily opravdu na poprvé. Když se podíváte na webové stránky bodymo.cz, tak tam najdete oblečení a módu pro ženy. Sportovní módu, jako například právě zmíněné Nebbia legíny. Tyto legíny jsou ušité opravdu z kvalitního materiálu a také vám mohu potvrdit, že šití a zpracování je opravdu kvalitní. Je to téměř na špičkové úrovni. Dokonce jsem slyšela, že moje sousedka, která kdysi sportovně závodila a dělala to profesionálně sport, tak také nosí Nebbia podprsenku a také Nebbia legíny.

Nebbia legíny jsou krásné.

Musím uznat, že jsem byla překvapená, že právě ona nosila takové legíny. Ona vždycky byla na to, že chtěla mít všechno luxusní. Když jsem se jí potom ptala, v čem je krása a kvalita v těchto legínách, tak ona mi řekla, že je to velice odolný savý materiál, že nikde ji neškrtí a že její pohyb je takový volný, že jí vůbec Nebbia legíny nebrání v pohybu. Bylo to skvělé. Tohle přesně jsem potřebovala na kolo. Všichni víme, že když máte kolo a jezdíte opravdu hodně dlouho, tak vás po chvilce začne všechno tlačit anebo škrábat. U tohoto materiálu u těchto legín se vám tohle nikdy nestane. Vyzkoušejte je.