Léto patří právem mezi období, která lidé milují. Během léta jsou dlouhé dny, můžeme si dosyta užívat sluníčko a teplo, a navíc míváme letní dovolené. Ať už jezdíte na dovolenou za sluncem a nebo si ji užíváte v České republice, jistě jste rádi že vás hřeje sluníčko a můžete si užívat letní počasí plnými doušky. Většina lidí vyhledává zahraniční dovolenou, protože je pro ně dovolená synonymem pláže u moře. A není se čemu divit, u moře je to prostě úplně něco jiného. Navíc moře má prokazatelně pozitivní vliv nejen na naše fyzické zdraví, ale i na naši psychiku. A proč si to odpírat, když k moři můžeme vyrazit?

moře pláž

Díky otevřeným hranicím a vyšším výdělkům si může dovolenou u moře dovolit spousta lidí. Většina lidí stále volí Chorvatsko, protože jde o nám blízký stát, a to nejen svou geografickou polohou. I když dnes může spousta lidí vyrazit třeba do Emirátů, jedou autem do Chorvatska. Často ani nehraje roli cena, ale to, že mají malé děti, se kterými nechtějí cestovat letadlem a raději jedou svým vlastním autem. A to má také řadu výhod, a tou hlavní je to, že si můžete kamkoliv kdykoliv jet po své vlastní ose a nemusíte platit vysoké sumy za pronájem auta.

chorvatsko moře

To, jak je Chorvatsko oblíbené, je vidět i na zájmu o místní reality. Spousta lidí sem jezdí každý rok, a to minimálně jednou, a tak si řekli, že by si mohli rovnou koupit nějaký byt nebo domek přímo u pláže. Tak nemusí shánět ubytování.

Zajímají vás v Chorvatsku nemovitosti na prodej? U nás jich najdete hned několik. Zabýváme se prodejem apartmánů v apardmánvých domech, a to přímo u pláže. Můžete si vybrat svůj nový byt, ve kterém bude radost trávit letní dovolenou. Mnoho lidí si to tady zamilovalo natolik, že se sem prostě přestěhovali. Možná Chorvatsko natolik učaruje i vám – prohlédněte si nabídku nemovitostí a možná si začnete balit kufry natrvalo.