Ani nevíte, jak moc mě mrzelo a také štvalo, že jsem si nemohla udělat řidičský průkaz. Já jsem totiž byla zdravotně nezpůsobila, protože já mám opravdu špatný zrak. A já totiž špatně vidím do dálky a také na blízko to není vůbec žádná zábava. Proto, když jsem chodila pravidelně na oční, tak mi to zakázali. Měla jsem neskutečný vztek! Já chci řídit automobil! I když jsem měla velice silné a kvalitní a drahé brýle, tak jsem stejně nikde nepochodila. A moje lékařka na očním oddělení a také můj praktický lékař mi jednoznačně řekli, že řidičský průkaz mít nikdy nebudu. Také mi vadilo to, že tato oční vada vůbec nešla operovat.

Mám ráda výlety.

Ani nevíte, jak moc mě to mrzelo a jak jsem se stále jenom vztekala, protože jsem automobil jednoduše potřebovala. Chtěla jsem potom pracovat pro jednu společnost, která rozváží balíčky a také poštu. Takže nakonec to dopadlo tak, že jsem to dělat nemohla a musela jsi mi pracovat do obchodu, což jsem velice nesnášela. Ale přece jsem potom jednu věc našla, jak můžu jezdit v autě. Sice ne jako řidič, ale něco podobného. A to je jediný způsob, jako například půjčovna aut. A protože bydlím v Praze, tak jsem si oblíbila opravdu jednu společnost, která půjčuje auta v Praze. A musím uznat, že jsem byla naprosto nadšená.

Miluji auta!

Také to není nijak drahé. A když se podíváte také na webové stránky autopujcovna-milan.cz, tak tam uvidíte více informací o tom, proč si půjčit zrovna auto od nich. Máte tady také na výběr opravdu z mnoha typů a druhů automobilů, takže si nemusíte vybírat jenom z jednoho anebo ze dvou typů automobilů. Já sama jsem si vždycky půjčovala nějaké auto střední třídy. Navíc ale to také dopadlo tak, že i když jsem neřídila a řídil můj kamarád, protože on také neměl automobil, ale mohl řídit, tak jsme vždycky jeli někam na výlet. I když jsem si říkala, že v půjčovně automobilu třeba ani nezjistí, že nemám řidičský průkaz, tak to bohužel zjistili. Já vím, byla jsem naivní, ale i tak jsem ráda, že mě občas kamarád vozí půjčeným automobilem. Třeba jednoho dne bude mít více peněz a také si pořídí vlastní auto.