Výběr nábytku do domácnosti, to je věc, která by se měla řádně promyslet. Ať už jde o velký nebo malý byt, vždy platí pravidlo řádného uspořádání. Nejen, že se logicky šetří místo v bytě, ale zároveň to vypadá stylově, útulně, zabydleně, zkrátka to má šmrnc. Také Vám záleží přesně na takovýchto kritériích? Aby ne! Chtěla bych se v tomto článku zaměřit na úložné prostory v bytech. Všichni to známe, takových prostorů je potřeba více než dost. Možná se to nezdá a i při vší skromnosti máme najednou na hromadě spoustu a spoustu věcí, které je třeba někam vhodně uložit. Ať už jde o oblečení, boty, sportovní vybavení, hračky našich malých ratolestí nebo třeba sezónní věci.

Věci ve skříni

Místo dlouhého chození po kamenných obchodech a vybírání vhodných skříní, jsem zvolila skříň na míru přes internet. Je to perfektní, protože kolik skříní, které vidíme vystavené v obchodě nám dle rozměrů sedne do požadovaného prostoru? A když už nám vyhovují rozměry, jaká je pravděpodobnost, že nám bude vyhovovat i to, jak je skříň rozdělena uvnitř? Dost často mají hodně závěsných tyčí na ramínka, ale málo polic. Se skříní na míru máme vyhráno a výše zmíněné starosti mohou jít stranou. Našla jsem typ skříně, která má vážně úchvatný šmrnc. Vzor art design Sten-skrine.cz se hodí do spousty interiérů díky své neutrálnosti. Kombinace tmavé a bílé barvy je hodně dobrá.

Nábytek v ložnici

Líbí se mi propracovaný design, který celé skříni dává opravdu moderní nádech. Tuhle skříň bych volila do ložnice, dětského pokoje, i do chodby. Zkrátka dokonale univerzální. Malý tip pro Vás – pokud jste majitelem menšího bytu, záleží na uspořádání věcí v bytě dvojnásobně. Skříně na míru Vám maximálně pomohou správně vyplnit prostor, které budou mít v sobě spoustu místa pro uskladnění věcí. Váš byt se díky tomu nestane skladištěm, ale útulným zázemím. A bonus? Kvalita!