Byla jsem opravdu ráda, když to už konečně můj přítel našel nějaké zaměstnání. Abych pravdu řekla, tak jsem z mého přítele byla už velice nešťastná. Můj přítel se stále vymlouval jen na to, že pracovat nemůže, protože je jenom unavený a stále ho bolí záda. Já sice chápu, že bolest je opravdu nepříjemná a že s bolestí člověk opravdu složitě a těžce pracuje. A že také je to velice nepříjemné. Takže jsem příteli řekla, že si přece může najít nějakou práci, která není tak fyzicky náročná, kde by si opravdu hodně namáhal svá záda. Přítel mi řekl, že taková práce vůbec neexistuje.

Mám léky proti bolesti.

Byla jsem z toho nešťastná a zeptala jsem se mojí mámy a také svého otce, že můj přítel si nechce najít práci, že ho všechno bolí. Určitě je jenom líný! A můj otec mi řekl, že zná jednu společnost nebo firmu, která bude nabírat právě distributory léčiv. Byla jsem docela překvapená, protože jsem o tomhle vůbec neslyšela. Vůbec jsem netušila, že nějaká distribuce léčiv je tady kousek od nás. A můj otec mi tedy ukázal webovou stránku technolife.cz, kde jsem se podívala na více informací. Zjistila jsem, že je tato firma, která se jmenuje Techno life, tak má opravdu skvělé reference.

Léky jsou nutné.

Ta toho firma Techno life je mladá a aktivní farmaceutická organizace. A jejím cílem je, že přináší opravdu zdraví a také léky, takže se nemusíte bát, že by se třeba přišli o své léky, které nutně potřebujete. Také mě potěšilo, že jsou tady různé informace o nejnovějších inovací v oblasti léků a služeb. Takže koho by to nebavilo? Když jsem řekla příteli, že by mohl dělat distributora léčiv, aby distribuoval léčiva, tak jen chvíli přemýšlel a potom řekl, že to docela skvělý nápad. A jak to dopadlo? Samozřejmě, že Tehcno life je perfektní známé firma, která je poctivá. A distribuce léčiv je taková práce, pro kterou musíte mít trpělivost a pochopení.