Znáte internetový obchod About You? Nabízí stovky druhů dámských, dětských a pánských oděvů a obuvi pro všední dny, slavnostní příležitosti i sportovní aktivity. Pohodlně tu nakoupíte i většinu potřebného vybavení na vodácké výpravy. Vodáctví je v naší zemi nesmírně populární, poznáte to například na začátku července ve Vyšším Brodě nebo v Českém Krumlově, kde se s vodáky setkáte v průběhu dne snad na každém kroku, a ti potřebují ke své plavbě spoustu pomůcek:

Trička – vodáci mívají na tričkách různé nápisy, a ty si můžete namalovat i sami barvami na textil. Triček je na About You na výběr obrovské množství v různých barvách a střihu. Nejoblíbenější je stoprocentní bavlna.

dívka na břehu

Plavky – bez plavek se na vodu jet nedá, nebudete se přece koupat ve spodním prádle. I když se tu a tam na hladině Vltavy můžete potkat s nudisty, přece jen tu plavky mohou být užitečné. A na About You sleva https://www.zeleneslevy.cz/aboutyou-sleva-slevovy-kod/ pokrývá i tento oděvní sortiment.

Kraťasy – k vodáctví neodmyslitelně patří i krátké sportovní kalhoty, v letním období se přes den nebudete zbytečně přehřívat v dlouhých nohavicích. Navečer se k táboráku budou ale hodit, a spíše než kalhoty tu užijete sportovní tepláky.

vodáci na řece

Boty na souš i do vody – vodáci nutně potřebují v první řadě boty do vody. Nemůžete při přenášení lodí a zdolávání některých jezů chodit naboso, dna jsou pokrytá ostrými kameny a někdy se tu může objevit i sklo. Kromě letních tenisek a sandálů si opatřete i vhodnou obuv, která vám umožní volný pohyb pod hladinou.

Pokrývky hlavy – letní úžeh není nic neobvyklého tam, kde schází pokrývka hlavy. A nezapomínejte, že na vodě jste vystaveni slunci většinu dne, tedy pokud zrovna neprší a není pod mrakem. Pokrývek hlavy naleznete na About You opět mnoho a volit můžete v různých barvách a tvarech jak klasické kšiltovky, tak i barety nebo recesistní kloboučky.