Čeká Vás velkolepá svatba Vašich snů? No jistě, svatební den je ten, na který se snad ani nejde netěšit. Je to něco, co je jedinečné a neopakovatelné. Je to den plný emocí, zážitků a vstup do nové životní etapy. Je to den, od kterého budete na vše ve dvou. Přijde určité spojení života ženy a muže. Každý z nás vnímá svatbu jinak a každý si jí chce a potřebuje užít a uspořádat po svém. Vždyť je tolik možností, jak si uspořádat originální svatbu. Přemýšlíte s diářem v ruce, co vše je zapotřebí zařídit? Je toho opravdu hodně, ale už ty samotné přípravy bývají krásné. Tak zahoďte stres, chytněte za správný konec organizaci a užijte si to!

Oznámení na svatbě

Pokud se zastavíte u tématu s názvem svatební oznámení, jistě se zamyslíte nad detaily. Co přesně na něm mít vytištěné? Jaké věty? Romantika nebo spíš odlehčené vtipností? A jaký dekor písma a obrázky? Květy či postavičky ženy a muže? Je to jistě velká práce vybrat to pravé. Pokud Vám chybí dostatečná inspirace, pojďte ji s námi zkusit nasbírat. Třeba je právě tohle, co nabízíme, to pravé pro Vás. Naprosto mě uchvátily svatební oznámení se stromy či motivy květů. Působí to na mě decentním dojmem s nádechem romantiky. Výběr nabízí spoustu barev a druhů květin. Některé jsou jemnější, jiné veselejší. Můžu říci, že všechny vypadají hezky a vhodně. Záleží jen na Vás, co Vás zaujme.

Svatební květina

Berte to, co Vás uchvátí napoprvé, delší váhání akorát způsobí zmatek a nejistotu. Pak si nebudete schopní vybrat. A co tedy to písmo? Můj pohled na to je takový, že bych volila něco jemnějšího, žádné velké a tučné texty. Svatba, ať už je jakákoliv, by měla mít nádech jemnosti.
Pokud Vás nic z tohoto nenadchlo, zkuste se podívat na LARIS DESIGN svatební oznámení. Najdete tam mnohem více inspirace, tam si snad musí vybrat každý! Mají snad všechny druhy oznámení, které existují.