Každý, kdo chce podnikat, tak se mu samozřejmě hodí do začátku podnikání opravdu každá koruna. A já jsem samozřejmě nebyla vůbec výjimka. Měla jsem ale veliké štěstí, že jsem měla naspořené skoro čtvrt milionu, takže jsem si potom s přítelem vzala jenom takovou menší půjčku, abych mohla rozjet svoje podnikání. Opravdu hodně mě bavilo prodávat a vyrábět džemy, takže moje podnikání bylo naprosto jasné o směru. Potravinářství a prodej džemu. Navíc mi celá rodina i příbuzní říkají, že dělám ty nejlepší džemy a marmelády, které kdy vyzkoušeli. tak proč bych to nemohla zkusit?

Práce a podnikání mě baví.

Třeba se mi to podaří a já se pak budu moct také zúčastnit nějaké soutěže, která se koná často ve výrobě džemů a tak podobně. Ale samozřejmě, že než jsem začala s tímhle, i tak jsem také chtěla, abych měla skvělý internetový marketing, aby se mi zvýšily tržby a abych měla samozřejmě také co nejvíce zákazníků. Protože mi ukažte na někoho, komu by to bylo jedno. Ukažte mi, kdo by nechtěl, aby měl opravdu hodně spokojených zákazníků, aby mu jeho firma nebo jeho podnikání opravdu vydělávalo peníze. Protože podnikání je tady od toho, aby člověk vlastně vydělával peníze, protože je to místo jeho pracovního poměru.

Pracuji online.

A například na webové stránce https://www.seoconsult.cz/seo-pro-wix a SEO pro Webflow se dozvíte opravdu mnoho informací o tom, jak na marketing a nebo jak na optimalizace pro vyhledávače a nebo co je to třeba e-mailing. A samozřejmě na této webové stránce vám také pomohu s tvorbou webu a také vám ukáží, co jsou to zbožové vyhledávače. A jak jsi mě zpracovat. Tak vám pomohu s PPC reklamou pro facebook a instagram, protože tyto sociální sítě jsou velice často navštěvované, takže reklama tam se vám bude jistě hodit. SEO pro Webflow se vám jistě bude hodit, tak neváhejte a zjistěte si o tom co nejvíce.