O škodlivosti kouření nejde pochybovat, ale přesto mezi námi stále budou kuřáci, i když jejich prostor, kde si mohou svévolně zakouřit se značně omezil. Na veřejných prostranstvích už je převážně zakázáno a striktně je zakázáno v restauracích. Jsou tady ale podniky, kde si můžete zajít zakouřit ne cigarety, ale vodní dýmku.

Vodní dýmky v čajovnách, to je prostor, kde se scházejí milovníci tohoto způsobu kouření. Potahování z vodní dýmky, to je přímo rituál, který se líbí nejen mladým, ale často i starším lidem.

vodní dýmky

Pokud si ale chcete zakouřit i sami doma, v soukromí, třeba na oslavách, máte možnost zakoupit si vodní dýmku, šíša prodej, i v ochodech s tímto zbožím. Vodní dýmka může být i dárkem pro milovníka kouření a navíc mu ke každým dalším narozeninám můžete dávat nejrůznější ochucené tabáky, takže si s dalšími dárky nemusíte lámat hlavu. Vodní dýmka má oproti klasickému kouření jednu nespornou výhodu. Nemůžete ji nosit po kapsách jako krabičku cigaret, takže si nemůžete zapálit, kdykoliv vás přepadne chuť na cigaretu. Nezapálíte si, když se dostanete v práci do stresu, nezapálíte si, když se budete nudit při čekání na autobus apod. Vodní dýmka bude vždy jen příležitostní kouření a budete si je vychutnávat s každým potáhnutím z hadice.

vodní dýmka

Vodní dýmku si vychutnají i ti, kteří klasické cigarety nekouří, je to úplně jiný zážitek, který se nedá popsat, musí se zkusit. A nemusíte smrdět nikotinem, můžete zvolit i ovocné příchutě. Kouření vodní dýmky, to není jako běžné kouření cigaret. Je to i způsob společenské zábavy pro přátele, kteří si chtějí užít společný čas, chtějí si popovídat a přitom si společně zakouřit z jedné vodní dýmky. Je to rituál, který si společně užijete. Nikam nespěchat, jen si vychutnat vůni a chuť tabáku a poslouchat bublání ve vodní dýmce při natahování z hadice. A o to přece jde.