Možnosti dopravy

 

Doprava

Základní ceny jsou uvedeny níže u jednotlivých druhů. Konečná cena dopravy bude stanovena na základě objednaného zboží - zobrazí se během procesu objednávky.

Při objednávce nad Kč 1000,- bez DPH a platbě předem je doprava zdarma.

U platby na dobírku je doprava ZDARMA u objednávek nad Kč 2000,-

 

Kurýr

Využíváme služeb společnosti CZ Kurýr, která zajišťuje rychlou a spolehlivou přepravu zásilek po Praze. Vaše zboží můžete dostat nejdéle do 4 hodin od odeslání.

Kurýr Praha s dobírkou: Kč 200,-

 

Osobní převzetí

Zboží si také můžete vyzvednout osobně na provozovně společnosti Weidler Praha, s. r. o. na adrese Markova 3, Praha 5, po telefonické dohodě. Provozní doba je od pondělí do čtvrtka od 7:30 do 16:00 hodin a v pátek od 7:30 do 13:30 hodin.

Osobní převzetí, prodejna Praha 5: ZDARMA

 

Česká pošta

Zboží zasíláme jako doporučený balíček nebo jako doporučený balíček s dobírkou. Doba přepravy je cca 3 pracovní dny. Vaši zásilku můžete sledovat na internetových stránkách České pošty. Po odeslání dostanete emailem číslo balíku a přímý odkaz pro sledování.

Česká pošta - platba předem: Kč 90,-

Česká pošta - dobírka: Kč 130,-

 

PPL

Soukromá adresa B2C

Než k vám přijede dodávka PPL, bude Vás řidič sám kontaktovat na uvedeném telefonním čísle, aby Vám oznámil, že Vám veze zásilku. Standardní čas doručení je 8-18 hodin.

Na přání si můžete zvolit Večerní doručení a to od 17-21 hodin - seznam lokalit pro Večerní doručení naleznete  zde. Tuto případnou volbu prosím připište do poznámky během Vaší objednávky zboží.

Přesný čas doručení nelze upřesnit. Přibližný harmonogram doručení na Vaše PSČ můžete zjistit ve sledování zásilky po zadání čísla zásilky na www.ppl.cz

Cestu zásilky je možné sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz. Číslo zásilky Vám bude zasláno po odeslání zboží z našeho skladu, v informačním emailu najdete i přímý odkaz pro sledování této zásilky. Zásilka bude doručena následující pracovní den po převzetí zásilky.

Platba platební kartou:

Příjemce se může při převzetí zásilky rozhodnout, zda doběrečné zaplatí hotově nebo platební kartou.

 Tuto službu lze využít u produktu Soukromá adresa a Soukromá adresa – Večerní doručení pro platbu doběrečného. Všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem a tiskárnou.

 O způsobu zaplacení se svobodně rozhodnete až v momentě převzetí zásilky.

Export Slovensko:

 - doručení do 48 hodin po převzetí pouze na firemní adresy

 - je možné sledovat cestu zásilky na Internetu na webové stránce www.ppl.cz

 Převzetí a reklamace:

 Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 3 pracovních dní. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.

PPL Soukromá adresa - platba předem: Kč 140,-

PPL Soukromá adresa - dobírka: Kč 180,-